Marka Tescil

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Marka Tescili İçin Gerekli Belgeler

 • Marka tescili için başvurduğunuzda, işlemlerin başlaması için aşağıdaki belgelerin hemen bize ulaştırılması gerekir. Belgeleri (0212 451 08 34  numaralı faksa yada info@pixelmediagroup.com.tr adresine gönderebilirsiniz
 • Marka Sahibi ve Adresi: Marka sahibi, tüzel kişilik ise, tam ticaret unvanı, açık adresi – gerçek kişi ise, adı ve soyadı, doğum yeri -doğum tarihi, açık adresi.
 • Marka Örneği: Mal yada hizmetler için kullanılacak markanın yazı karakteri yada varsa logosu, bunların uygulandığı etiket yada ambalaj örneği.
 • Özel Vekaletname  İmzaya yetkili olan kişi/kişilerce imzalanacaktır. Noterden onaylı olmasına gerek yoktur. Vekaletnamedeki unvan ile Faaliyet Belgesindeki ünvan aynı olmalıdır.

Marka Tescil Prosedürü

Marka tescil başvurusu  yapılmadan önce mutlaka marka benzerlik araştırması yapılması gerekmektedir.Marka benzerlik araştırması olumlu olan markalar ilgili dilekçe ve belgelerle Türk Patent enstitüsüne girişi yapılır. Tpe ye girişi yapıldığı gün,tarih,saat olarak markanın koruması başlar.Marka bu aşamadan sonra uzman incelemesine gider ve herhangi bir olumsuzluk  söz konusu olmaz ise marka her ay Tpe tarafından yayınlanan markalar bültenine çıkar.Bültende kalma süresi 3 ay olup bu süreç sonunda herhangi bir itiraz ile karşılaşılmasa marka tescil belgesi düzelenip tarafımıza gönderilir.Tüm bu süreçler 12-14 ay sürmektedir.Fakat markamızın koruması başvuru yaptığımız tarih itibarıyle başlamaktadır.
Header-Solutions
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Çalışmalarımız

Bize Ulaşın

 • Ataköy Şirinevler Mah.
  Adnan Kahveci Bulvarı Demirçi İş Merkezi
  No: 222 Kat 3
  Telefon : +90 212 939 97 61

  Faks : +90 212 939 97 61
 • Web İletişim.
  info@berrawebtasarim.com
 • Sosyal Medyada Biz.

Sosyal Medyada Biz

Google+